1997 yılından bu yana Güç Elektroniği ve Güneşten Elektrik Üretimi konusunda faaliyet gösteren Norm Enerji Sistemleri sektörün ilk kurumsal yapılarından biridir. Kurulduğu ilk günden buyana değişmeyen yapısı ile istikrar, başarı ve güven simgesi olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

 

Tüm sistem bileşenlerinin tedariği ile toptan ve perakende satışı alanında imalat, ithalat ve ihracat bazında faaliyet göstermektedir.

 

Stok teslimi markalı, kaliteli, ekonomik zengin ürün çeşitlerinin yanı sıra Keşif, Danışmanlık, Ölçüm Hizmetleri de sunulmaktadır.

 

Özel ihtiyaç ve uygulamalara yönelik profesyonel Proje Geliştirme, Sistem-Tasarım, Uygulama, Eğitim-Bilgilendirme, Ar-Ge desteği de sağlanmaktadır.

 

Tamamen yerli sermaye ile kurulmuş olup, ilk günden bu yana teknolojik gelişmeleri takip etmeyi, kalite standartlarını yükseltmeyi, müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı hedef almıştır. Bu hedefler doğrultusunda gelişmelere açık anlayışı ve dinamik yapısıyla, sürekli değişen piyasa koşularını da göz önüne alarak faaliyet alanlarını, ürün yelpazesini ve kapasitesini de devamlı olarak artırmaktadır.

 

Dünyamız Enerji Dolu ...

www.normenerji.com.tr

www.solar-bazaar.com

www.solar-academy.com

www.solar-santral.com

 

BU BÖLÜMDEKİ DİĞER BAZI BAŞLIKLAR