ÜRÜNLER
HABERLER
Site içi arama:
Yeniliklerden haberdar olmak için lütfen kaydolun.
Email:
Ekle   Çıkar  

 

Profilo`dan Iki Yeni Derin Dondurucu

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri`nin yeni derin dondurucuları ile sebzeleri mevsiminde dondurup yıl boyu tüketebilirsiniz.

 

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, tüketici alışkanlıklarına paralel olarak ürün gamını yenilemeyi ve geliştirmeyi sürdürüyor.

 

Özellikle derin dondurucu konusunda Türk tüketicisi iki ana konuya önem veriyor. Bunlardan birincisi memleketlerinden gelen organik ve mevsiminde sebze ve meyveleri saklamak ve sağlık açısından bunları uzun süre koruyarak tüketebilmek, diğeri ise örneğin Kurban Bayramı gibi özel günlerde örneğin fazla miktardaki et ürünlerini de yine en sağlıklı şekilde saklayabilmek. Bu nedenlerden ötürü giderek artan derin dondurucu talebini karşılamak üzere Profilo iki yeni derin dondurucu DF6026W2VV ve DF6038W2VV kodlu ürünleri müşterilerinin beğenisine sundu. Beyaz renkli derin donduruculardan 230 lt hacimli DF6026W2VV 86.2x116x66 cm boyutlarında iken daha büyük bir dondurucuya ihtiyaç duyanlar için de 371 lt hacimli 88,5x162,5x66 cm boyutlarında olan geniş model üretildi.

 

Derin dondurucu sadece kısmen doluyken kullanılan yarım yük ekonomi tuşu kullanımda ekonomi sunarken, şok dondurma özelliği de dondurucuya yerleştirilen gıdaların besin değerini ve içinde bulunan vitaminleri kaybetmeden hızlı bir şekilde donmasını sağlıyor. Profilo`nun yeni derin dondurucularında ayrıca dondurucudaki sıcaklığın yükseldiğini ve yiyecekleriniz için tehlikeli olabileceğini ikaz eden alarm özelliği de bulunuyor. Profilo yeni sandık tipi derin dondurucularda yiyecekleriniz uzun süreli elektrik kesintilerinde bile 50 saate kadar muhafaza edilebiliyor.

 

A enerji sınıfında olan doğa dostu yeni Profilo derin dondurucular hem çevremizi korurken bu özellikleri sayesinde bütçenizi korumayı da ihmal etmiyor. Ayrıca derin dondurucunuzun kuru ve iyi havalandırılmış bir yere yerleştirilmesi, doğrudan güneş ışınlarına maruz kalmaması ve kalorifer peteği ya da ocak gibi ısı kaynaklarından uzak olması da ayrıca enerji tasarrufu sağlayarak aile bütçesine ve çevre korumaya ekstra katkı sağlıyor. (Haberler.Com)

www.sondakika.com

07 Temmuz 2011

BU BÖLÜMDEKİ DİĞER BAZI BAŞLIKLAR