ÜRÜNLER
HABERLER
Site içi arama:
Yeniliklerden haberdar olmak için lütfen kaydolun.
Email:
Ekle   Çıkar  

 

"Yenilenebilir Enerji Kaynaklarının Kullanımı ve Enerji Verimliliğinin Artırılması" Projesi

 

GAP Bölge Kalkınma İdaresi (BKİ )Başkanlığı`nda, bölgedeki kamu kurumları, sivil toplum kuruluşları ve özel sektör kuruluşlarının sektörel ihtiyaçlarına yönelik, "Kurumsal Kapasite Geliştirme" eğitimi düzenlendi.

 

GAP BKİ`den yapılan açıklamaya göre, GAP Eylem Planı`nda yer alan "Yenilenebilir Enerji Kaynaklarının Kullanımı ve Enerji Verimliliğinin Artırılması" projesi çerçevesinde, İzocam A.Ş. ile yapılan işbirliği protokolü ile GAP Bölgesindeki ilgili kamu kurumlarındaki mühendis ve mimarlara yönelik ısı, yangın, ses ve su yalıtımlarının yer aldığı eğitim faaliyetleri düzenlendi.

 

İlki, 3-7 Aralık 2012 tarihleri arasında İstanbul`da yapılan "Konutlarda ve Sanayide Isı Yalıtımı ile Enerji Tasarrufu ve Su Yalıtımı Eğitimi"nin ardından yangın güvenliği, ısı yalıtımı, su yalıtımı, binalarda enerji verimliliği, paket program kullanımı konularında da eğitim faaliyeti düzenlenmesine karar verildi.

 

İlk eğitim faaliyetine katılanlar Diyarbakır`da, "Ses Yalıtımı ve Denetimi Eğitimi"nde de yer aldı. Katılımcılara yangın güvenliği, ısı yalıtımı, su yalıtımı, binalarda enerji verimliliği, paket program kullanımı konularında bilgi verildi. ŞANLIURFA (AA)

www.haberler.com

23.03.2013

BU BÖLÜMDEKİ DİĞER BAZI BAŞLIKLAR