ÜRÜNLER
HABERLER
Site içi arama:
Yeniliklerden haberdar olmak için lütfen kaydolun.
Email:
Ekle   Çıkar  

 

Emniyet Müdürlüğü`ne Elektrikli Otomobil

Denizli, Aydın ve Muğla`nın elektrik dağıtımını yapan firma, Denizli Emniyet Müdürlüğü`ne elektrikli otomobil hediye etti. Elektrikli otomobil, Özel Kalem ve Basın Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından kullanılacak.

 

Aydem Elektrik Dağıtım A.Ş., elektrikli otomobil kullanımını özendirmek için firma bünyesine 4 elektrikli otomobil aldı. Firma, Denizli polisinin elektrikli otomobil kullanması için de Türkiye`de piyasaya sürülen ilk tamamen elektrikli otomobil olan Renault Fluence ZE model 1 otomobil hibe etti. Denizli Emniyet Müdürü Zeki Bulut`a, otomobili firmanın Genel Müdürü Mesut Güzel teslim etti. Emniyet Müdürü Bulut, Denizli polisi olarak çevreye duyarlı elektrikli otomobil kullanmaktan mutlu olacaklarını dile getirdi. Ayrıca Bulut, otomobili Özel Kalem ile Basın ve Halkla İlişkiler Şube müdürlüklerinin hizmetlerinde kullanacaklarını kaydetti.

Denizli (DHA) www.haberler.com / 02.07.2013

 

AYDEM Hakkında

AYDEM Elektrik Dağıtım A.Ş., 15.08.2008 tarihinde elektrik dağıtım ve perakende satış hizmetlerini yürütme faaliyetlerine başlamıştır.

 

Elektrik Piyasası Kanunu’na göre hizmet veren Aydem, sektörde faaliyet gösteren lisanslı ilk özel elektrik dağıtım ve perakende satış şirketidir. Aydın, Denizli, Muğla illerini kapsayan elektrik dağıtım bölgesinde yaklaşık 1,5 milyon aboneye dağıtım ve perakende satış hizmeti vermektedir. www.aydem.com / 02.07.2013

 

BU BÖLÜMDEKİ DİĞER BAZI BAŞLIKLAR